جشنواره پارسیان

جشنواره بهار پارسیان:

خدایای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد.حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، با لطافت گیاه و خرمی طبیعت، و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است.از خداوند منان برای تمام کاربران عزیز پارسیان فایل و خانواده محترم شان در سال جدید سلامتی و عاقبت‌‌بخیری را آرزومندیم.

از این رو پارسیان فایل ، سامانه ی رایگان و قدرتمند همکاری در خرید و فروش فایل، به سبب قدردانی از کاربران خود(خریداران، فروشندگان و بازاریابان) جشنواره ای با عنوان بهار، از امروز تا پایان فصل زیبای بهار راه اندازی نموده است که این جشنواره در چند بخش خدمت شما ارائه می گردد.


 

خریداران:

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2015/12/kharidaran-50-468.jpg

خریداران محترم فایلهای سامانه ی پارسیان می توانند در طول جشنواره و برای هر تعداد خرید(بدون هیچگونه محدودیتی) در یک تخفیف بی سابقه از ۵۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار گردند.

بدین منظور در هنگام خریدخود، و در بخش – درج بن تخفیف- که در فرآیند خرید شما قابل مشاهده خواهد بود، می توانید کد زیررا به عنوان کد  تخفیف وارد کنید:

Parsianfile

راهنمای خرید از سایت را از اینجا دانلود کنید.


 

فروشندگان فایل:

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2015/12/foroushandegan-1-468.jpg

فروشندگان محترمی که به عضویت سایت درآمده اند، و درخواست فروشندگی خود را از بخش _ همکاری در فروش- منوی کاربری شان به ما اعلام کرده اند به ازای هر فایلی که در طول مدت جشنواره ، درسایت ، آپلود می کنند ۲ امتیاز کسب می کنند. همچنین ما به ازای هر فروش فایل شما، ۲ امتیاز به حساب کاربری تان منظور خواهیم کرد. درضمن در صورتی که همزمان بازاریابی محصولات سایر کاربران سایت را نیز انجام می دهید برای بازاریابی هر فایل ۴ امتیاز دریافت خواهید نمود . روشهای دیگری هم برای کسب امتیاز در نظر گرفته ایم که در ادامه خواهید دید.در پایان جشنواره: به کاربرانی که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند، جوایزی اعطا خواهد شد.


 

بازاریاب ها:

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2015/12/bazaryaban-1-468.jpg

بازاریابان محترمی که فقط به بازاریابی محصولات سایت می پردازند برای شما امتیاز ویژه ای در نظر گرفته ایم برای هر فروش موفق از محل بازاریابی محصولات سایت می توانید ۴ امتیاز دریافت نمایید. علاوه بر این روشهای دیگری برای کسب امتیاز در طول جشنواره در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن می توانید جز شش برنده ی ما در جشنواره ی بهاری پارسیان فایل باشید.

(محاسبه ی امتیازات کاربران بر حسب استقبال کاربران به صورت هفتگی، از همین صفحه به اطلاع خواهد رسید).


 

جوایز:

۱- نفر اول : مبلغ ۱ میلیون ریال وجه نقد

۲- نفردوم: مبلغ ۶۰۰ هزار ریال ( شامل ۳۰۰هزار ریال وجه نقد+ ۲۰۰ هزار ریال بن خرید از فایلهای ویژه ی سایت + ۱۰۰ هزار ریال از فایلهای کاربران عضو سایت)

۳- نفر سوم: مبلغ ۵۰۰ هزار ریال ( شامل ۲۰۰هزار ریال وجه نقد+ ۳۰۰ هزار ریال بن خرید از فایلهای ویژه ی سایت)

۴- نفر چهارم: مبلغ ۴۰۰ هزار ریال بن خرید فایلهای ویژه ی سایت

۵- نفر پنجم: مبلغ ۳۰۰ هزار ریال بن خرید فایلهای ویژه ی سایت

۶- نفر ششم: مبلغ ۲۰۰ هزار ریال بن خرید فایلهای ویژه ی سایت

مجموع جوایز اهدایی:  ۳ میلیون ریال


نحوه ی امتیازدهی:

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2015/12/emtiazdehi-jashnavareh-512-1.jpg

۱- آپلود هر فایل: ۲ امتیاز
۲-فروش هر فایل: ۲ امتیاز
۳- بازاریابی هر فایل: ۴ امتیاز
۴-نحوه ی کسب امتیاز  صاحبان سایت ها و وبلاگها:
قرار دادن پست ثابت معرفی پارسیان فایل برای هر ۳۱ روز؛ ۵۰ امتیاز برای صاحبان سایتها و ۴۰ امتیاز برای صاحبان وبلاگها.
برای کل دوره ی جشنواره به ترتیب : ۱۵۰و ۱۲۰ امتیاز از این بخش دریافت می نمایید.
حداکثر تعداد سایتها یا وبلاگهای مورد قبول هر کاربر یک عدد خواهد بود.

پست هایی که می توانید در سایت یا وبلاگ خود منتشر نمایید را از اینجا مشاهده نمایید

۵-نحوه ی کسب امتیاز صاحبان صفحات اینستاگرام : (انتخاب یکی از پیشنهادهای زیر):
الف:شما می توانید در پیج اینستاگرام خود پست های معرفی جشنواره و سایت پارسیان فایل را درج نمایید و از این بخش کسب امتیاز نمایید. بدین منظور در فاصله زمانی ۱۵ روزه ( یعنی هر ماه دوبار) پست یا پست های پیشنهادی ما را در پیج خود قرار می دهید. و برای هر بار ۱۰ امتیاز از ما دریافت می کنید.
شما حداکثر در دو پیج می توانید این کار را انجام دهید. بنابراین در مجموع و در طول جشنواره می توانید با انتشار ۱۲ پست ( در فاصله های زمانی ۱۵ روزه)، ۱۲۰ امتیاز کسب کنید. پست های قرار گرفته شده در پیج های شما نباید تا پایان جشنواره حذف گردند. و انتشار یک باره و یک روزه ی پست ها هم غیرقابل قبول خواهد بود. همانطور که اشاره شد در هر پازده روز فقط یک پست درج گردد. پیج هایی که فقط به منظور حضور درجشنواره تاسیس شدند یا در سه ماه گذشته بروزرسانی ای نشدند، درصورتی مورد قبول خواهند بود که هر پست منتشره در طول جشنواره به حداقل ۱۰۰ لایک برسند.
ب: برای هر ۳۰۰ لایک از پست معرفی پارسیان فایل ۱۰ امتیاز دریافت کنید.(حداکثرامتیازدریافتی در طول جشنواره از این بخش ۳۰۰ امتیاز)
(انتشار پست ها نیز حداکثر ۱۲ بار در طول جشنواره, یعنی هر هفته یک بار در طول جشنواره مجاز خواهید بود پست منتشر نمایید.
برای هر دو مورد الف و ب: کاربران می بایست صفحه ی اینستاگرام پارسیان فایل را با نشانی @parsianfile تگ نموده و از هشتگ های زیر برای پست های خود استفاده نمایند:
#پارسیان_فایل   #parsianfile     #کسب_درآمد #کسب_درآمد_مادام_العمر   #دانشجو #دانشگاه

پست هایی که می توانید در اینستاگرام منتشر نمایید را از اینجا مشاهده نمایید

 

۶- کسب امتیاز ازطریق تلگرام:
شما می توانید از روشهای زیر به طور همزمان یا از روش دلخواه کسب امتیاز نمایید:
الف: انتشار پست معرفی پارسیان فایل از طریق کانال یا کانالهایی که دارید. برای هر ۳۰۰ بار دیده شدن پست معرفی پارسیان فایل ۱ امتیاز کسب کنید.

صاحبان کانالها پست هایی که می توانید در تلگرام منتشر نمایید را از اینجا مشاهده نمایید.

ب: کاربرانی که کانال ندارند می توانند پست هایی که برای آنها تهیه میگردد رابرای دوستان و گروههای مختلف ارسال کنند و تعداد بازدید آنها را بالا ببرند. برای هر ۳۰۰ بار دیده شدن پست معرفی پارسیان فایل ۱ امتیاز کسب خواهید کرد. از این رو محدودیتی در تعداد اعضای کانال وجود ندارد و معیار فقط تعداد دیده شدن پست خواهد بود. نحوه ی کار در این بخش به این صورت خواهد بود که اعضا محترم پارسیان فایل، از طریق تماس با پشتیبانی می توانند نسبت به درخواست پست اقدام کنند.مراتب بعدی از طریق پشتیبانی به اطلاع می رسد.
صاحبان کانالها نیز می توانند پست های معرفی پارسیان فایل را علاوه بر انتشار از طریق کانال خود، برای دوستان یا سایر گروهها فوروارد کنند و از این طریق تعداد بازدید آنها را بالا ببرند.
(حداکثر امتیاز دریافتی از طریق تبلیغات در تلگرام ۵۰۰ امتیاز می باشد.)

کانال تلگرام پارسیان فایل:

www.telegram.me/parsianfile


قوانین جشنواره:

۱- هریک از نفرات اول تا ششم می بایست به حداقل امتیازهای درج شده ی زیر برسند.

نفر اول: ۲۳۰۰ امتیاز

نفر دوم: ۱۳۰۰ امتیاز

نفر سوم: ۱۰۰۰ امتیاز

نفر چهارم: ۶۰۰ امتیاز

نفر پنجم: ۵۰۰ امتیاز

نفر ششم: ۳۰۰ امتیاز

۲- هر کاربر می تواند چند نام کاربری متفاوت در سایت سایت داشته باشد و با نام های کاربری متفاوت شرکت نماید. منتهی نشر مجدد فایلهای تکراری در اکانتهای مختلف منجر به حذف از جشنواره و برآورد لیست امتیازات کاربران خواهد بود.

۳- کاربران می بایست قوانین سایت و قوانین فروشندگی که هنگام ثبت درخواست فروشندگی پذیرفته اند را رعایت نمایند. از جمله اینکه انتشار فایلهای رایگان قرار گرفته شده در اینترنت ممنوع است. گرچه کاربر می تواند مقاله یا تحقیق های خود را که بر مبنای اینترنت جمع آوری شده، درج کند. یا انتشار محصولات مرتبط با هک مانند نرم افزارهای هک اکانت های مختف کاربران غیر مجاز است.(فایلهای آموزش ضد هک مشکلی در نشر ندارند)

۴- هر گونه تقلب دربخشهای مختلف جشنواره به هر نجوه؛ منجر به جذف و مسدود سازی اکانت کاربر خواهد شد.

۵- قوانین این بخش می تواند بر حسب استقبال کاربران تغییر کند و کاربران شرکت کننده موظف هستند جهت بررسی دوره ای، این صفحه را مشاهده نمایند.


 

نحوه ی شرکت در جشنواره:

شما برای شرکت در جشنواره می بایست عضو سایت شوید.

اگر فایلی برای فروش دارید بعد از ثبت نام فایل یا فایلهای خود را در سایت آپلود کنید و از محل آپلود و فروش کسب امتیاز و درآمد کنید. حتی می توانید فایلهای سایر کاربران را بازاریابی کنید و از این محل کسب درآمد و امتیاز نمایید.

اگر فایلی برای فروش ندارید می توانید بعد از ثبت نام به جمع بازاریابان بپیوندید.

اگر فقط تمایل دارید از امتیازهای بخش اینستاگرام و یا تلگرام بهره مند شوید نیز می بایست در ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

برای شروع کسب درآمد و ثبت نام در سایت ؛ (شامل نحوه ی ثبت نام، فروش فایل، یا بازاریابی محصولات سایر کاربران) لینک زیر را مشاهده نمایید:

http://parsianfile.com/?p=774

جشنواره ی قبلی