درباره طرح افزایش نظر و ستاره کافه بازار

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/01/cafebazaar-star-800.jpg
✊🏻برای اولین بار در ایران، سایت پارسیان فایل اقدام به ارائه ی خدمات به توسعه دهندگان عزیز کافه بازار در زمینه ی افزایش نظرات مثبت  و ستاره برنامه های اندرویدی می نماید.
🤔وجود برنامه ی حرفه ای بدون نظرات مثبت و ستاره یا حتی نظرات مخربی که بعضا توسط رقبا و افراد متفرقه در برنامه ها قرار داده می شود منجر به کاهش مقدار دانلود و کاهش فروش برنامه  درون پرداخت وحتی کاهش دانلود برنامه های رایگانی که با هدف ارائه ی تبلیغات (ویا خدمات درون برنامه) منتشر شده اند می گردد از این رو اهمیت درج نظرات مثبت و ۵ ستاره برای برنامه کاملا واضح است.

 

و اما خدماتی که ما ارائه می دهیم  برای برنامه های   – رایگان – یا  – درون پرداخت – عبارت اند:
۱- درج  ۵ ستاره ( ۵ امتیاز)  
۲- درج ۴ ستاره( ۴ امتیاز)
۳-  درج  ۴ ستاره به همراه  نظر( کامنت) –  متن کامنت ها به دلخواه شماست
۴-  درج  ۵ ستاره به همراه  نظر( کامنت) –  متن کامنت ها به دلخواه شماست

 

😄ما هیچ محدودیتی در تعداد سفارش شما نداریم.و متناسبت تعداد سفارش شما امکانات ما به سرعت قابلیت ارتقا را دارد.

 

😳توجه کنید که متن نظرات کاملاَ توسط شما تعیین می گردد . سفارشات تا ۲۰۰ عدد  معمولا ۱ روزه انجام می گردد و تعهد ما برای انجام آن  ۱ تا ۷ روز و سفارشات بیشتر درمدت بیشتری انجام خواهد شد. البته امکان درج معینی از نظرات و ستاره به صورت روزانه و به درخواست شما امکان پذیر است.
📋شما می توانید  با پرکردن فرم های سفارش آنلاین موجود در بخش سفارش عادی(تخفیف پلکانی) و سفارش ویژه تخفیف در تخفیف  : ۵ ستاره کافه بازار، ۴ ستاره کافه بازار، ۵ ستاره کافه بازار به همراه نظر و یا ۴ ستاره کافه بازار به همراه نظر یا حتی به صورت ترکیبی برای برنامه ی رایگان یا  درون پرداخت خود  سفارش دهید.
😉شما می توانید از بخش – تست رایگان – درخواست تست نمایید. و همچنین نمونه کار انجام شده (بی نام) را از بخش با همین نام مشاهده کنید. بخش پشتیبانی با قدرت، نسبت به پشتیبانی شما عمل خواهد نمود. شما می توانید پرداخت سفارش های خود را نیز به صورت اقساطی انجام دهید. همچنین امکان اختصاصی کردن سفارش نیز وجود دارد بدین معنی که: سفارش شما در مدت ۳۰ روز یا بیشتر و در مواقعی که شما تغیین می کنید انجام گردد(به عنوان مثال در مواقعی که نظرات منفی برنامه افزایش یافته، اقدام به درج نظرات مثبت یا پاسخ آن نظرات نماییم)-  و یا حتی شما می توانید جنسیت نظر دهنده را نیز مشخص کنید! که در صورت سفارش اختصاصی با  پشتیبانی ۰۱۷۳۵۸۳۲۸۷۰ تماس حاصل نمایید. در بخش- سوالات متداول  مجموعه ی زیادی از سوالات مطرح شده توسط توسعه دهندگان محترم پاسخ داده شده است.
❤️در ضمن از بخش -خرید آموزش- می توانید به جای اینکه به ما سفارش -نظر یا ستاره دهید- آموزش نحوه ی کار ما را خرید نمایید و برای خود یا دیگران به صورت نامحدود نظر و ستاره به اپلیکیشن کافه بازاری خود اضافه نمایید.

سوالات متداول بخش نظر و ستاره کافه بازار

سوالات متداولی که کاربران از ما پرسیده اند و به همراه پاسخ های پارسیان فایل:

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/02/faqcafebazaar-700-1.jpg

۱- شما چطور افزایش نظر و ستاره را انجام می دهید؟
پاسخ:  پارسیان فایل برای اولین بار در ایران خدمات افزایش نظر و ستاره برنامه های -رایگان-  و  – درون پرداخت – کافه بازار را ارائه می دهد، و روش انجام کار ما محفوظ است. ما درآمد بالایی از این خدمات کسب کرده ایم به گونه ای که هر روز بر تعداد سفارشات ثابت و ماهیانه در حال افزایش است. و بر طیف توسعه دهندگان و شرکت های محترمی که از خدمات ما استفاده می کنند در حال افزایش می باشد؛ و طبیعتا  سود ما در این است که  خدمات افزایش – نظر و ستاره –  را به صورت انحصاری ادامه دهیم.  اما ما هدفی بیشتر از صرفا خدمات انحصاری داریم و آن  ترقی و پیشرفت اپلیکیشن های شما در کافه بازار می باشد؛ از این رو درصورتی که شما تمایل دارید می توانیم آموزش ویدیویی روش کارمان را در اختیارتان قرار دهیم. یا کارشناس سایت را به محل شما برای آموزش حضوری اعزام کنیم. شما می توانید  با استفاده از این آموزش، بی نهایت نظر و ستاره برای برنامه یا برنامه ی کافه بازاری خود یا دیگران ( رایگان یا درون پرداخت)  اضافه کنید. و فرصت رشد و افزایش کسب درآمد چشمگیر خود را بیشتر از گذشته فراهم نمایید. برای خرید  این آموزش ما چند پیشنهاد آماده کرده ایم که در منوهای کناری از بخش  – خرید آموزش – می توانید روش کار ما را تهیه نمایید.همانند تعدادی از مشتریان محترم ما، که در ابتدا از تست رایگان  استفاده کرده و  سفارشهای مدت دار (مثلا یک ماهه) ثبت کرده اند و نحوه ی پاسخگویی و پشتیبانی قدرتمند ما به همراه صحت روشی که ما برای انجام سفارش ها داریم را به طور کامل لمس کرده اند؛ و سپس نسبت به درخواست آموزش اقدام کرده اند؛ شما نیز می توانید صحت فعالیت ما را اینگونه بسنجید. در صورتی که تمایلی به خرید  آموزش روش کار ندارید همچنان با افتخار خدمات افزایش نظرو ستاره ی برنامه ی اندرویدی شما را انجام می دهیم. بدین منظور از بخش -سفارش عادی(تخفیف پلکانی) – یا -سفارش ویژه تخفیف در تفخیف – استفاده نمایید.

۲-  افزایش نظر و ستاره  برای چه نوع نرم افزارهایی امکان پذیر است؟
پاسخ:  درحال حاضر افزایش نظر و ستاره کافه بازار برای برنامه های  رایگان یا درون پرداخت امکان پذیر است.

۳- برنامه ی من  کاملا  پولی است آیا افزایش نظر و ستاره برای آن  امکان پذیر است؟
پاسخ:  توجه نمایید که برای برنامه های کاملا پولی امکان درج نظر و ستاره  فقط در حالتی میسر است که کاربر نرم افزار را خرید کرده باشد از این رو فعلا این امکان در خدمات ما وجود ندارد.

 ۴- این کار شما برای افزایش نظرات و ستاره درست نیست!
پاسخ:  توسعه دهندگان محترم همانطور که برنامه های افزایش لایک-  افزایش بازدید ویدیو – افزایش فالوور و افزایش کامنت  در کافه بازار فعال هستند و کافه بازار بخشی از درآمد خود را ازاین نوع برنامه ها بدست می آورد عملا اقدام ما نیز در ظاهر می تواند شباهت هایی به این نوع عملکرد ها داشته باشد. اما توجه کنید هدف ما صرفا پیشرفت اپلیکیشن هاست. و تنها از نظر افزایش مثبت نظرات و ستاره ها استفاده می گردد. ما نیز همچون کافه بازار این بستر را برای پیشرفت  فراهم کرده ایم و این اختیار شما خواهد بود که پیشرفت برنامه ی خود را با خدمات ما همراه کنید.

۵- می تونم  تست رایگان کار شما رو ببینم؟تعداد نصبم پایینه.
پاسخ:  بله امکان دریافت تست رایگان  خدمات ما وجود دارد لطفا اینجا را کلیک کنید. درخواست تست رایگان برای تمام برنامه های رایگان و درون پرداخت با هر تعداد نصبی امکان پذیر است. منتهی هر توسعه دهنده تنها یک بار می تواند از آن استفاده نماید.

 ۶- شما نمونه کار قبلی انجام شده دارید؟
پاسخ:  درحال حاضر ما با نرم افزارهای متعددی در حال همکاری هستیم.  اما برای حفظ حریم  این عزیزان نمی توانیم نام آنها یا برنامه هایشان را بازگو کنیم. شما به هنگام درخواست تست رایگان با نحوه ی کار ما آشنا خواهید شد. اما می توانید یک نمونه گزارش کار انجام شده ی بدون نام و مشخصات را از اینجا دانلود نمایید.

۷- شما برنامه های سایر مارکت ها را نیز تحت پوشش خود قرار می دهید؟
پاسخ:  خیر. خدمات ما در حال حاضر تنها برای کافه بازار می باشد.

۸- شما  چه خدماتی را می دهید؟
پاسخ:  ما خدمات  افزایش ستاره  (  مثلا  ۴ستاره  یا  ۵ ستاره )  و خدمات افزایش نظر و ستاره (  ۴ستاره به همراه درج نظر  یا  ۵ستاره به همراه درج نظر) را برای برنامه های کافه بازار ارائه می دهیم.شما می توانید به تعداد دلخواه از یک نوع یا به صورت ترکیبی سفارش دهید.

۹- آیا می تونید خدمات افزایش نصب هم ارائه بدید؟
پاسخ:  خدمات ما به برای افزایش نصب نیست. اما شما درصورتی که خودتان فایل ویدیویی آموزش – افزایش نظر  وستاره – را خریداری نمایید؛ با داشتن شرایطی که بعد از تهیه ی مجموعه به شما عرض خواهیم نمود می توانید نسبت به افزایش نصب برنامه های خود اقدام نمایید. بدین منظور از بخش – خرید آموزش – از منوهای کناری نسبت به خرید فایل ویدیویی آموزشی اقدام نمایید.

۱۰- قیمت خدمات شما  چطوریه؟
پاسخ:  به صورت پیش فرض شما می بایست از صفحه با این لینک برای ثبت سفارش خود اقدام نمایید که ما به آن سفارش عادی(تخفیف پلکانی)  می گوییم. هرچه تعداد سفارش شما مقادیر بیشتری باشد قیمت خدمات ما نیز کمتر می باشد. شما می توانید قیمت خدمات  نظر و ستاره در سفارش عادی را از اینجا مشاهده نمایید.
بعد از هر سفارش، حتی سفارش تست رایگان، ما اقدام به  ارائه ی سفارش ویژه(تخفیف در تخفیف) به صورت محدود و مدت دار می کنیم. از این رو مقادیر تخفیف در این نوع سفارش بیشتر از سفارش عادی ست. شما می توانید قیمت خدمات این نوع سفارش به همراه  قیمت های مقایسه ای با سفارش عادی را از اینجا مشاهده نمایید. به هنگام اتمام سفارش ویژه ای که درخواست کرده اید ما مجددا زمان دیگری را برای ارائه ی این نوع سفارش برای شما در نظر خواهیم گرفت و به همین ترتیب اگر چندین بار سفارش پشت سر هم داشته باشید از قیمت های فوق العاده ی این نوع سفارش لذت خواهید برد.

۱۱- قیمت خدمات شما در سفارش عادی بالاست!
پاسخ:  همانطور که در پاسخ قبل بیان شد اولا شما می توانید از سفارش ویژه تخفیف در تخفیف استفاده نمایید. دوم: با توجه به مناسبت ها ما تخفیف های فوق العاده ای نیز در نظر خواهیم گرفت. و سوم: شما می توانید از پرداخت اقساطی استفاده نمایید که در ادامه اشاره میگردد. چهارم: بازخورد و کسب درآمدهای بعدی که شما از برنامه های خود خواهید داشت بسیاربیشتر از مقادیرست که اکنون پرداخت می کنیدو در واقع یک نوع سرمایه گذاری ست .

۱۲- میشه هزینه ی سفارش رو  قسطی پرداخت کنم؟
پاسخ:  بله. امکان سفارش اقساطی میسر شده است. شما می توانید برای سفارش های عادی و سفارش ویژه  و سفارش های مناسبتی از پرداخت اقساطی استفاده نمایید.  برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

۱۳- من  چند تا اپلیکیشن دارم، میخام برای همه سفارش بدم باید چیکار کنم
پاسخ:  درصورتی که برای هر نرم افزار تعداد ستاره یا کامنت  متفاوتی مد نظر دارید،  سفارش های خود را به صورت جداگانه ثبت کنید. همچنین اگر تعداد یکسانی نظر و ستاره برای کلیه ی برنامه های خود مد نظر دارید. می توانید مجموع سفارش خود را برای یک برنامه ثبت کنید و از طریق پشتیبانی سایت مراتب را برای تقسیم سفارش بین چند اپلیکیشن اطلاع رسانی نمایید. با توجه به اینکه  سفارش شما ممکن است  از دقایقی بعد از ثبت آن توسط شما آغاز گردد لطفا این اطلاع رسانی را بلافاصله بعد از ثبت سفارش انجام دهید.  روشهای اطلاع رسانی از طریق شماره تلفن یا ایمیل پشتیبانی ست که در بخش تماس با ما سایت یا در ادامه ذکر شده است. 
یا اینکه از ابتدا طی تماس با پشتیبانی مراتب را برای درخواست سفارش بیان کنید تا نسبت به پیگیری سفارش شما اقدام نماییم.
همچنین می توانید هزینه ی سفارش خود را از طریق درگاه پرداخت آنلاین پارسیان فایل پرداخت نموده و طی تماس با پشتیبانی اعلام جزییات سفارش نمایید.

۱۴- جدی جدی متن نظرات رو خودم تعیین می کنم؟
پاسخ:  بله، متن نظرات به تعدادی که در سفارش ثبت می کنید به هنگام ثبت سفارش از شما درخواست می شود که پیوست سفارش می نمایید و ما عین آنچه شما ارسال کرده اید را به عنوان نظرات برای برنامه ی شما درج خواهیم کرد. درصورتی که از سفارش اختصاصی استفاده نمایید می توانید جنسیت نظر دهنده را نیز خودتان تعیین کنید!

۱۵- نظراتی که شما برام درج کردید توی برنامه ام نیومده.
پاسخ:  ما به هنگام ارسال گزارش کار سفارش شما، بیان می کنیم که  برخی از نظرات در ساعات و دقایق قبل ثبت شده اند. همانطور که می دانید مطابق رویه ی کافه بازار به محض درج نظر توسط کاربر،این نظر در پنل کاربری شما قابل نمایش است. و شما می توانید صحت آن را از آن قسمت بررسی کنید.  وضعیت این نظر به صورت  –  جدید –  می باشد.  پس از اینکه پشتیبانی کافه بازار نظرات را  بررسی کرد به حالت – منتشرشده-  درمی آید. که این بررسی می تواند از چند دقیقه تا چند ساعت به طول انجامد. و درصورت نامناسب بودن کامنت به حالت – حذف شده – دیده خواهد شد.  همچنین با توجه به تست های انجام شده توسط تیم پارسیان فایل نظراتی که از پایه اسپم هستند به هیچ وجه به عنوان نظر در حالت  – جدید – قرار نمی گیرند، بنابراین با توجه به اینکه ما و شما در متن نظرات کلمات نامناسبی را نخواهیم نوشت عملا قرار گرفتن  حالت – جدید – برای نظر ها تضمینی برای انتشار و قرار گرفتن در وضعیت – منتشر شده – خواهد بود . همانطور که می دانید نمایش نظرات  در وضعیت – منتشرشده- در صفحه ی برنامه ی شما در خود برنامه اندروید مارکت کافه بازار با توجه به رفرش های سرور کافه بازار دقایق یا ساعاتی را طول می کشد.  از این رو کلیه ی نظراتی که  به حالت – منتشر شده – درآمده است دیر یا زود در بخش نظرات برنامه ی شما به نمایش درمی آید.  در ضمن اگر هم نظرات به حالت  انتشار نهایی در نیامد جای نگرانی نیست و مطابق پاسخ سوال بعدی ما ضامن خواهیم بود.

۱۶- قضیه ی بازگشت وجه چیه؟  در چه صورت انجام میدید؟
پاسخ:  پارسیان فایل متعهد است به اینکه نظراتی که شما سفارش می دهید به حالت  – منتشر شده – درآید.  (توضیحات سوال قبل را هم مطالعه نمایید)
همچنین ما متعهد هستیم به اینکه ستاره هایی که سفارش می دهید را ثبت نماییم.
در صورتی که بخشی از نظرات و یا ستاره ها توسط کافه بازار تایید نشده اند ما مجددا به تعداد ثبت نشده سفارش شما را انجام خواهیم داد. و در صورتی که به هر ترتیب نتوانیم سفارش شما را انجام دهیم؛ اگر بخشی از آن انجام نشده که هزینه ی آن  بخش و در صورتی که کل سفارش قابل انجام نباشد یا توسط کافه بازار تایید نشده باشد کل مبلغ پرداختی شما را بازخواهیم گرداند.

۱۷- ستاره هایی  که شما برام درج کردید توی برنامه ام نیومده.
پاسخ:  وقتی شما  نظر به همراه ستاره به طور همزمان سفارش می دهید، عملا سنجش صحت ستاره از طریق نظراتی که در پنل شما به ثبت رسیده قابلیت بررسی دارد. چرا که تعداد ستاره های هر کامنت کاملا مشخص است.

 

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/02/sehhat-setareh.jpg

اما وقتی شما فقط ستاره سفارش می دهید، عملا در پنل کاربری شما در کافه بازار نام ستاره دهندگان  دیده نمی شود . منتهی می توانید تعداد ستاره ها و امتیاز خود  را  از بخش  –  نظرات – پنل کاربری (کادر سبز تصویربالا)خود چک نمایید.  توجه کنید که از بخش – صفحه  ی برنامه -که در تصویر بالا با کادر قرمز مشخص شده، اقدام به مشاهده ی تعداد ستاره ها و امتیازات ننماید چرا که در آن بخش،  (نمایش در صفحه ی برنامه) با توجه به رفرش سرور کافه بازار در ساعات و روز  آینده قابل مشاهده خواهد بود. اگرچه نام ستاره دهندگان برای برنامه ی شما دیده نمی شود، ما در گزارش ارسالی، نام ستاره دهندگان را نیز اعلام خواهیم کرد تا در صورتی که تمایل دارید برای بررسی صحت کار، برای همان ستاره دهندگان، نظر نیز سفارش دهید.

۱۸- از چه روشهایی می تونم به حساب شما پول واریز کنم؟
پاسخ:  برای ثبت سفارش های عادی و  سفارش های ویژه می توانید از همان صفحات ثبت سفارش نسبت به ثبت سفارش و  واریز هزینه ی سفارش اقدام نمایید.  برای پرداخت اقساطی یا هر گونه سفارش دیگر می توانید از یکی از درگاههای پرداخت آنلاین  یا درگاه پرداخت موبایلی پارسیان فایل استفاده نمایید.  که در ادامه مشاهده می کنید.
درگاه پرداخت  آنلاین پارسیان فایل:
http://parsianfile.com/pay
درگاه پرداخت موبایلی ( قابل پرداخت با هر نوع گوشی بدون نیاز به اینترنت):با شماره گیری کد #۹۰۸۰*۹۷*۷۸۸* (ستاره هفتصد و هشتاد و هشت، ستاره نودوهفت، ستاره نود هشتاد مربع)

۱۹- راستش من به شما اعتماد ندارم چه پیشنهادی دارید؟
پاسخ:  باید به شما عرض کنیم در حال حاضر طیف وسیعی از برنامه های کافه بازار از تعداد کمتر از ۱۰۰ نصب فعال تا  بیش از ۲۰۰هزار نصب فعال به ما اعتماد کرده اند و هم اکنون در حال استفاده از خدمات ما هستند.  ما در ابتدا به شما تست رایگان ارائه کرده ایم و شما صحت کار ما را سنجیده اید. در صورتی که همچنان اعتماد لازم را ندارید می توانید سفارش خود را  با مقادیر بسیار کم ثبت کنید. و بعد از دریافت گزارش پایانی هر سفارش، سفارش کوچک دیگر خود را آغاز نمایید. با توجه به احترامی که برای حریم خصوصی مشتریانمان قائل هستیم نمی توانیم آنها را نام ببریم تا  به شما عرض کنند که کیفیت کار ما  و بخش پشتیبانی با چه کیفیت بالایی انجام شده و می شود.  اما شما با چند سفارش کوچک خود به این مورد پی خواهید برد و بعدها اذعان خواهید نمود.  برای ما انجام سفارش مهمتر از هر چیزی ست و اعتبار بیش از ۱۲ ساله ی خود در فضای مجازی که در قالب سایت و شبکه های مختلف بوده را به این راحتی ها زیر سوال نخواهیم برد.  شما می توانیدما را امتحان کنید. ما همواره پاسخگو خواهیم بود. پشتیبانی ما از روشهای مختلف  آنلاین(سامانه ی گفتگوی سایت) – ایمیل سایت و تلفن تماس ۰۱۷۳۵۸۳۲۸۷۰ صورت می گیرد.

۲۰- روشهای تماس با پارسیان فایل چیه؟
پاسخ:  شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفن ثابت قید شده در صفحه ی تماس با ما ، مکاتبه نمایید. بدین منظور اینجا را کلیک کنید. ما همواره پاسخگوی شما خواهیم بود. برای تماس تلفنی از ساعت ۹:۳۰ دقیقه ی صبح تا  ۲۳:۰۰ همواره پاسخگو هستیم.

درخواست تست رایگان سفارش نظر و ۵ستاره کافه بازار

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/02/test-cafebazaar800-3.jpg
توسعه دهنده ی گرامی:
🙏🏻جهت سنجش صحت کار پارسیان فایل در افزایش نظرات و ستاره های برنامه ی شما در کافه بازار شما می توانید برای یک برنامه ی خود و یک بار درخواست تست رایگان ثبت نظر و ۵ ستاره کافه بازار نمایید.
برنامه های با نصب فعال کمتراز ۵۰۰۰ مجاز به درخواست تعداد
۲ عدد_  ۵ ستاره _  و _  ۲ نظر_هستند.
برنامه های با نصب فعال ۵۰۰۰ تا  ۵۰۰۰۰ مجاز به درخواست تعداد ۳ عدد_  ۵ ستاره _  و _  ۳ نظر_هستند.
برنامه های با نصب فعال ۵۰۰۰۰ تا  ۱۰۰۰۰۰ مجاز به درخواست تعداد ۴ عدد_  ۵ ستاره _  و _  ۴ نظر_هستند.
برنامه های با نصب فعال بیش از ۱۰۰۰۰۰ مجاز به درخواست تعداد ۵ عدد_  ۵ ستاره _  و _  ۵ نظر_هستند.
 هزینه ی این مقدار سفارش در ثبت عادی ۱۰۰۰۰ هزار تومان است که هدیه ای از پارسیان فایل به شما توسعه ی دهنده ی گرامی ست.
سفارش شما در اسرع وقت انجام و گزارش فعالیت در قالب فایل پی دی اف، از طریق ایمیل ثبت شده هنگام سفارش ارسال خواهد شد.از این رو فقط مجاز خواهید بود ایمیلی که در بخش توسعه دهنده برنامه ی تان ثبت شده را درج نمایید.همچنین اگر به هنگام ثتت سفارش، شماره تلفن همراه خود را (که دریافت پیامک تبلیغاتی آن فعال است)درج نمایید . اطلاع رسانی به صورت پیامکی صورت می گیرد. تمام نظرات و ثبت امتیاز(ستاره) به طور %۱۰۰ منتشر خواهند شد. و ما هیچ تفاوتی در کیفیت کار برای سفارشات رایگان و غیر رایگان قائل نخواهیم شد.

توجه نمایید که سفارش رایگان و غیر رایگان ثبت نظر و ستاره کافه بازار تنها برای برنامه های رایگان یا درون پرداخت امکانپذیر است.
📋شما می توانید با پر کردن فرمی که در ادامه می بینید سفارش رایگان افزایش نظرات و ستاره های برنامه ی خود را برای ما ارسال نمایید. درصورتی که تمایل دارید سفارشات بیشتری داشته باشید؛می توانید از سفارش عادی (تخفیف پلکانی) استفاده نمایید یا اینجا را کلیک کنید. ضمنا ما بعد از ثبت سفارش رایگان شما؛ به صورت محدود نسبت به ارائه ی –سفارش ویژه تخفیف درتخفیف– با تخفیف های بیشتر اما با زمان محدود اقدام خواهیم کرد و مراتب را از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهیم نمود.

1 اطلاعات تماس
2 مشخصات برنامه
3 درج نظرات
4 پیش نمایش و ثبت سفارش رایگان
 • فقط ایمیل ثبت شده در بخش ایمیل توسعه دهنده ی برنامه ی شما مجاز است. به درخواست های دیگر ترتیب اثر داده نمی شود.
 • درصورت فعال بودن پیامک تبلیغاتی شما، پیامک اطلاع رسانی به هنگام ارسال گزارش دریافت خواهید نمود.

نمونه کار نظر و ستاره کافه بازار

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/nemoneh-kar-cafebazaar-800-1.jpg

📩با توجه به اینکه فعالیت پارسیان فایل به صورت کاملا شفاف می باشد؛ بعد از هر بار ثبت سفارش ( نظر یا ستاره )برنامه های کافه بازاری شما توسعه دهندگان محترم؛ بر حسب حجمی که سفارش دارد، ما نسبت به ارسال گزارش انجام سفارش شما اقدام خواهیم نمود. وضعیت انجام سفارش شما به صورت روزانه یا حداکثر ۴۸ ساعت یک بار از طریق ایمیل اطلاع رسانی می گردد.

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/01/nemone-ersal-gozareshi-cafebazaar.jpg

📋گزارش ارسالی معمولا در قالب یک فایل  PDF می باشد که  درآن مشخصات سفارش شما،  نام (ستاره یا نظر دهندگان)  و  (متن دقیق نظر دهندگان که این نظرات توسط شما تعیین شده و به هنگام ثبت سفارش برای ما ارسال شده است ) برای سفارش تان قید شده است.  که می توانید یک نمونه گزارش ارسالی سفارش را از اینجا دانلود نمایید.همچنین اگر به هنگام ثبت سفارش، شماره تلفن همراه خود را (که دریافت پیامک تبلیغاتی آن فعال است)درج نمایید . اطلاع رسانی  ارسال گزارش به صورت پیامکی صورت می گیرد.  یاداور می شود با توجه به اینکه حریم خصوصی سفارش دهندگان برای ما مهم است.  در نمونه کار مذکور متن نظرات  تغییر یافته و همچنین نام و مشخصات سفارش دهنده درج نشده است. اگرچه افتخار همکاری با بسیاری از اپلیکیشن های معروف و با تعداد نصب بالا را داشته ایم؛ ولی به هیچ عنوان نمی توانیم نامی از مشتریان قبلی خود ذکر کنیم.
👌همانطور که عرض شد بر حسب حجم سفارش ممکن است یک یا چند گزارش تا پایان کار دریافت نمایید.

سفارش نظر و ستاره کافه بازار

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/01/cafebazaar-star-800.jpg

 برای برخورداری از تخفیف های نوروزی سفارش خود را از فرم انتهای این بخش ثبت کنید.

 

📋شما می توانید  با پرکردن فرم زیر : ۵ ستاره کافه بازار، ۴ ستاره کافه بازار، ۵ ستاره کافه بازار به همراه نظر و یا ۴ ستاره کافه بازار به همراه نظر یا حتی به صورت ترکیبی برای برنامه ی رایگان یا  درون پرداخت خود  سفارش دهید.
😳توجه کنید که متن نظرات کاملاَ توسط شما تعیین می گردد . سفارشات تا ۲۰۰ عدد  معمولا ۱ روزه انجام می گردد و تعهد ما برای انجام آن  ۱ تا ۷ روز و سفارشات بیشتر نهایتا در دو برابر زمان یاد شده انجام می گردد.البته امکان درج معینی از نظرات و ستاره به صورت روزانه و به درخواست شما امکان پذیر است. توجه نمایید که ما هیچ محدودیتی در  تعداد نظرات و ستاره ها نداریم و با توجه به سفارشی که شما مد نظر دارید  افزایش امکانات ما به سرعت صورت خواهد گرفت.

 

💰قیمت خدمات:

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/01/gheimat-cafebazar-koli-1.png
💰قیمت خدمات: برای مشاهده قیمت هریک از خدمات روی تصویر بالا کلیک کنید و یا با ادامه دادن روند تکمیل فرم سفارش پایین آنها را مشاهده و مقایسه کنید. بعد از اولین سفارش شما می توانید از سفارش ویژه تخفیف در تخفیف با قیمت های استثنایی استفاده نمایید. که در منوها نیز درج شده است.
💰نحوه ی اعمال تخفیف های جشنواره نوروزی: تخفیف های ۵۰ درصدی و ۲۵ درصدی که با توجه به مفاد بخش – جشنواره نوروزی – برای مشتریان قدیمی و جدید در نظر گرفته می شود به این صورت اعمال می گردد که : ما به هر مقدار ثبت سفارشی که دارید مقدار ۵۰درصد آن یا ۲۵ درصد آن مطابق آنجه در مورد جشنواره نوروزی گفته شده است اضافه خواهیم کرد. بنابراین مقدار تخفیف در قالب اعمال اضافه سفارش است. به عنوان مثال یک مشتری جدید که اولین سفارش ثبت نظر و ستاره ی خود را در این مدت درج می نماید می تواند از ۵۰درصد تخفیف بهره مند شود؛ فرض کنیم ایشان ۱۵۰ عدد نظر و ۱۵۰ عدد ۵ ستاره مد نظر دارد، بنابراین با ثبت سفارش برای ۱۰۰ عدد نظرو  ۱۰۰عدد ستاره از مقدار ۵۰ عدد نظر و ۵۰ عدد ستاره ی دیگر به عنوان هدیه ۵۰ درصدی اولین ثبت سفارش برخوردار می گردد .پس  با پرداخت مبلغ سفارش ۱۰۰ تایی، سفارش ۱۵۰ تایی را دریافت خواهد کرد.

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/01/cafebazar800-300.jpg
✍🏻با تکمیل فرم سفارش زیر می توانید جزئیات دقیقی از خدمات و قیمت های آن را ملاحظه نمایید. قیمت ها با درنظر گرفتن تخفیف و به صورت پلکانی متغییر هستند. همچنین برای کاربران محترمی که سفارش اول خود را ثبت می کنند، به هنگام ارسال گزارش پایانی، چند پیشنهاد ویژه تخفیف در تخفیف ارسال خواهد شد.

 


🔰🔰🔰 فرم ثبت سفارش عادی با تخفیف پلکانی و جشنواره نوروزی🔰🔰🔰


1 اطلاعات تماس
2 مشخصات برنامه
3 نوع و تعداد سفارش
4 فاکتور و پرداخت
 • درصورت فعال بودن پیامک تبلیغاتی شما، پیامک اطلاع رسانی به هنگام ارسال گزارش دریافت خواهید نمود.

سفارش ویژه نظر و ۵ستاره کافه بازار

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/02/gheimat-jadid-anbuh-vijeh-cafebazaar800-1.jpg

توسعه دهنده ی گرامی:
🙏🏻  از اینکه از خدمات ما استفاده نموده اید بسیار متشکریم. به جهت قدردانی از شما، پارسیان فایل اقدام به ارائه ی سفارش ویژه تخفیف در تخفیف می کند.

⏱در حالت سفارش عادی ،تخفیف پلکانی برای تعداد سفارشهای بالاتر درنظر گرفته شده است. منتهی در سفارش ویژه که در این صفحه مشاهده می نمایید. علاوه بر آن تخفیف ها، تخفیف های بیشتری، البته به صورت محدود و مدت دار پیشنهاد می گردد. همچنین با توجه به افزایش چشمگیر دیوایس های ما، قیمت های جدید با تخفیف های یشتر برای سفارش های انبوه اعلام شده است که در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

  مهلت درخواست سفارش ویژه به هر یک از مشتریان محترم ایمیل شده است.

بسیار مهم:  امکان ثبت سفارش ویژه تخفیف در تخفیف فقط برای مشتریان محترمی مقدور است که صراحتا در ایمیل ارسالی به آنها مدت زمان استفاده از این صفحه برای ثبت سفارش در آنها قید شده است. از این رو سایر مشتریان جدید درصورت تمایل و برای یک بار از اینجا نسبت به ثبت سفارش تست رایگان و از اینجا نسبت به ثبت سفارش عادی غیر رایگان اقدام نمایند.پس از اولین سفارش رایگان یا غیر رایگان می توانید از سفارش ویژه تخفیف در تخفیف استفاده نمایید.


بازاریابان و توسعه دهندگان محترم با توجه به تخفیف های چشمگیر، بخش – معرف – در سفارش ویژه غیر فعال می باشد.

قیمت های مقایسه ای سفارش  ویژه تخفیف در تخفیف با سفارش عادی( تخفیف پلکانی):

 

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/02/gheimat-vijeh-2.png

📋شما می توانید با پر کردن فرمی که در ادامه می بینید سفارش ویژه ی خود را ثبت کنید. همچنین می توانید با کامل کردن فرم زیر قیمت های فوق العاده عالی سفارش ویژه را با سفارش عادی مقایسه کنید. یا برای مشاهده ی  لیست مقایسه ای قیمت ها روی تصویر بالا  یا اینجا کلیک ببینید.
 

🔰🔰🔰 فرم ثبت سفارش ویژه تخفیف در تخفیف🔰🔰🔰

 

1 اطلاعات تماس
2 مشخصات برنامه
3 نوع و تعداد سفارش
4 فاکتور و پرداخت
 • درصورت فعال بودن پیامک تبلیغاتی شما، پیامک اطلاع رسانی به هنگام ارسال گزارش دریافت خواهید نمود.

جشنواره پارسیان

جشنواره تخفیف فوق العاده نوروزی پارسیان فایل:

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2015/12/jashnavare-noroz96-800-.jpg

فرا رسیدن سال نو _  ۱۳۹۶_  را خدمت تمام توسعه دهندگان محترم کافه بازار و اعضا محترم سایت پارسیان فایل تبریک عرض می نماییم.
به یمین روزهای شاد بهاری و نوروز باستانی؛ پارسیان فایل جشنواره ی ویژه ای تا پایان ۱۵ فروردین  ۱۳۹۶ در نظر دارد که طی آن تخفیف ها و هدایای فوق العاده ی نوروزی برای مشتریان جدید و مشتریان قدیمی در نظر گرفته است.
پیشنهادات نوروزی پارسیان فایل به شما توسعه دهنده ی گرامی؛ در ادامه درج شده است. یادآور می شویم استفاده از پرداخت اقساطی برای جشنواره ی نوروزی تنها برای مواردی که صراحتا درآنها قید شده امکان پذیر است.

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/jashnavare-noroz96-mooshtari-jadid-800.jpg
عیدی پارسیان فایل به مشتریان جدید:
مشتری جدید کیست؟ توسعه دهندگان و مالکان محترم برنامه های اندرویدی کافه بازار که تاکنون از خدمات غیررایگان ما استفاده نکرده اند یا حتی تنها از تست رایگان ما استفاده نموده اند؛ به عنوان مشتری جدید شناخته شده و  می توانید از طرح های اختصاصی  نوروزی که برای آنها در نظر گرفته ایم  استفاده نمایند.

مهلت استفاده از طرح تخفیف فوق العاده نوروزی: توجه کنید که فقط تا  پایان روز ۱۵ فروردین  ۹۵  امکان استفاده از این تخفیف ها را دارید.
پیشنهادات  فوق العاده نوروزی برای مشتریان جدید:

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/moshtarijadid-1i-cafebazaar.jpg

۱- در اولین سفارش خود به هرمیزان( فقط برای ۴ یا ۵  ستاره به همراه درج نظر )؛ ۵۰درصد تخفیف در قالب اضافه سفارش هدیه بگیرید:
مشتریان جدید پارسیان فایل در اولین سفارش خود  برای( ۴ ستاره به همراه  نظر  یا  ۵ ستاره به همراه نظر )  به هر میزانی که ثبت می کنند؛ مقدار ۵۰ درصد اضافه سفارش رایگان به عنوان عیدی و هدیه ی سال نو ۱۳۹۶ دریافت نمایند.
نحوه ی ثبت سفارش :  سفارش ها می بایست از طریق فرم سفارش موجود در بخش – سفارش عادی با تخفیف پلکانی- این صفحه (صفحه ی جاری) ثبت شوند؛ همچنین یادآورمی شویم قیمت این خدمات در همین قسمت درج شده است.
www.parsianfile.com/cafebazaar
http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/moshtarijadid-2i-cafebazaar.jpg 
۲- در اولین سفارش خود به هرمیزان( فقط۴ ستاره  یا  ۵ ستاره  )؛ ۲۵درصد اضافه سفارش هدیه بگیرید:
مشتریان جدید پارسیان فایل در اولین سفارش خود برای (  برای   ۴ ستاره یا  ۵ ستاره)  به هر میزانی که ثبت می کنند؛ مقدار ۲۵ درصد اضافه سفارش رایگان به عنوان عیدی و هدیه ی سال نو ۱۳۹۶ دریافت نمایند.
نحوه ی ثبت سفارش :  سفارش ها می بایست از طریق فرم سفارش موجود در بخش – سفارش عادی با تخفیف پلکانی- این صفحه (صفحه ی جاری) ثبت شوند؛ همچنین یادآورمی شویم قیمت این خدمات در همین قسمت درج شده است.
www.parsianfile.com/cafebazaar
بنابراین با ثبت سفارش های بیشتر برای هر کدام از دو گزینه ی مذکور از هدایای بیشتری برخوردار شوید.  شما تنها مجاز به یک بار استفاده از هر کدام از این طرح ها هستید؛ پس پیشنهاد می گردد مقادیر بیشتری در سفارش خود ثبت نمایید.
 

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/jashnavare-noroz96-mooshtarighadimi-800.jpg
عیدی پارسیان فایل به مشتریان قدیمی:
به پاس همراهی شما توسعه دهنده ی گرامی که از خدمات غیر رایگان  ما استفاده کرده اید، برای یک بار در سال به صورت استثنایی تخفیف ها و هدایایی ارائه می گردد .

مهلت استفاده از طرح تخفیف فوق العاده نوروزی: توجه کنید که فقط تا  پایان روز ۱۵ فروردین  ۹۵  امکان استفاده از این تخفیف ها را دارید.
پیشنهادات  فوق العاده نوروزی برای مشتریان قدیمی:

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/moshtari-ghadimi-1i-cafebazaar.jpg

۱-  مقدار ۲۵ درصد تخفیف در قالب اضافه سفارش هدیه برای تمام سفارشات غیر رایگان نظر یا ستاره(یا ترکیبی)
 تنها برای یک بار می توانید از مقدار ۲۵ درصد اضافه سفارش رایگان به عنوان هدیه ی نوروزی پارسیان فایل استفاده نمایید. بنابراین با انتخاب مقادیر بیشتر سفارش، از میزان هدیه ی بیشتری لذت ببرید.  
نحوه ی ثبت سفارش :  سفارش ها می بایست از طریق فرم سفارش موجود در بخش – سفارش عادی با تخفیف پلکانی- این صفحه (صفحه ی جاری) ثبت شوند؛ همچنین یادآورمی شویم قیمت این خدمات در همین قسمت درج شده است.
www.parsianfile.com/cafebazaar

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/moshtari-ghadimi-2-1i-cafebazaar.jpg

۲-   ۱۵۰ هزار تومان تخفیف نقدی برای سفارش های با ارزش مجموع بیش از ۵۰۰ هزار تومان.
به صورت نامحدود سفارش در طول مدت جشنواره؛ برای مجموع سفارش های با ارزش ۵۰۰ و بیش از ۵۰۰ هزار تومان  از مقدار ۱۵۰ هزار تومان تخفیف نقدی بهره مند شوید. بدین منظور خواهشمندست قیمت خدمات مرتبط را از  بخش – سفارش عادی با تخفیف پلکانی- این صفحه (صفحه ی جاری) مشاهده نمایید.
www.parsianfile.com/cafebazaar
نحوه ی سفارش: 
بعد از مشاهده ی قیمت  ها و برآورد مجموع خدمات مدنظرتان؛ کافی ست با کسر مقدار ۱۵۰هزار تومان (برای مقادیر سفارش بیش از ۵۰۰ هزار تومان)، هزینه ی سفارش را از طریق درگاه پرداخت آنلاین پارسیان  را پرداخت نمایید.
http://parsianfile.com/pay

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/moshtari-ghadimi-3i-cafebazaar.jpg

۳-  ثبت روزانه   ۱۵ عدد نظر به همراه  ۱۵ عدد ۵ ستاره  به مدت یک ماه ( ۳۰ روز) ؛  در مجموع    ۴۵۰ عدد ۵ ستاره به همراه  ۴۵۰ نظر  
 با تخفیف استثنایی سال  فقط  ۴۹۹ هزار تومان  به صورت اقساطی پرداخت کنید!
( پرداخت در سه قسط ابتدا  ۳۰۰هزار تومان- روز دهم ۱۵۰ هزار تومان و  روز بیستم  ۴۹ هزار تومان)
درصورت تمایل می توانید این سفارش را در مدت کوتاه تری درخواست نمایید. تعداد ستاره و نظرهای  مد نظر برای ثبت هر روز از تقسیم  ۴۵۰  به مقدار روز مورد نظر شما بدست می آید. بدیهی ست زمان اقساط نیز درهمان مدت تقسیم خواهد شد.
نحوه ی سفارش: 
برای ثبت این سفارش کافی از طریق درگاه پرداخت آنلاین پارسیان یا درگاه پرداخت موبایلی که در بخش  – درگاههای پرداخت – صفحه ی جاری می بینید قسط اول را پرداخت نمایید:
http://parsianfile.com/pay
 
میزان سود شما در این سفارش:
*اگر این مجموعه را به صورت روزانه سفارش دهید کل هزینه بیش از یک میلیون تومان خواهد شد. بنابراین شما  از این نظر  بیش از ۵۰۰ هزار تومان سود کرده اید! عملا شما با پرداخت اقساطی به این میزان صرفه جویی در هزینه های خود کرده اید.
*اگر این مجموعه را به صورت  کامل و یکباره سفارش دهید کل هزینه حدود  ۷۵۰ هزار  تومان خواهد شد. بنابراین شما  از این نظر  ۲۵۰ هزار تومان سود کرده اید!

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/moshtari-ghadimi-4i-cafebazaar.jpg

۴- امکان  رزرو  سفارش  { ثبت روزانه   ۱۵ عدد نظر به همراه  ۱۵ عدد ۵ ستاره  به مدت یک ماه ( ۳۰ روز) ؛  در مجموع    ۴۵۰ عدد ۵ ستاره به همراه  ۴۵۰ نظر   )  به هر تعداد ماه.
با توجه به تخفیف استثنایی که برای این طرح در نظر گرفته شده و این تخفیف فقط یک بار درسال در همین ایام نوروز ارائه شده است شما می توانید سفارش مذکور را برای هر تعداد ماه  دلخواه رزرو نمایید.  بدین منظور:
برای ماه اول  مطابق سفارشی که در قسمت  ۳  توضیح داده شده عمل خواهید نمود.
چون مقدار تخفیف بسیار بالایی درنظر گرفته شده است ؛ برای هر تعداد ماه رزرو : می بایست تا قبل از پایان روز ۳۱ فروردین  ۹۵ نسبت به پرداخت   ۵۰ درصد تعداد ماههای رزرو اقدام نمایید.
مثال:   توسعه دهنده ای قصد سفارش روزانه( ۱۵ عدد ۵ستاره و ۱۵ عدد نظر) به مدت سه ماه(  ۹۰ روز)  را دارد.نحوه پرداخت و مقادیر پرداخت به چه شکل است؟
مطابق آنچه گفته شد:
برای سفارش هایی که تا  ۱۵ فروردین ثبت می شوند:

ماه اول:  پرداخت در سه قسط ابتدا  ۳۰۰هزار تومان- روز دهم ۱۵۰ هزار تومان و  روز بیستم  ۴۹ هزار تومان
ماه دوم و سوم:  هزینه ی این دوماه در مجموع ۹۹۸ هزار تومان است که می بایست مبلغ ۴۹۹ هزار تومان تا قبل از پایان روز ۳۱ فروردین پرداخت گردد. مقدار ۴۹۹ هزار تومان باقی مانده در دو قسط مساوی، در روزهای پانزدهم ماه دوم و سوم  باید واریز گردد.
نحوه ی سفارش: 
برای ثبت این سفارش کافی از طریق درگاه پرداخت آنلاین پارسیان یا درگاه پرداخت موبایلی که در بخش  – درگاههای پرداخت – صفحه ی جاری می بینید قسط اول را پرداخت نمایید:
http://parsianfile.com/pay
در بخش توضیحات پرداخت؛  سفارش مذکور را  به همراه  عنوان ،  لینک برنامه و تعداد ماههای درخواستی برای رزرو را عنوان نموده و اگر در سفارش خود – نظر –  نیز داشته اید به پیوست ارسال نمایید.  همچین  تا تاریخ  ۳۱  فروردین از همین درگاه پرداخت می توانید نسبت به پرداخت  ۵۰ درصد کل مبلغ ماههای رزور اقدام نمایید.

پشتیبانی پارسیان فایل در تمام روزهای سال نو از طریق شماره  تماس  ۰۱۷۳۵۸۳۲۸۷۰ از ساعت  ۹:۳۰ صبح الی  ۲۳:۰۰ آماده ی پاسخگویی ست. 

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/channelparsianfile.jpg

با توجه به درخواست های مکرر شما همراهان گرامی  کانال تلگرامی و  پشتیبانی  از طریق تلگرام نیز آغاز به کار کرد برای استفاده از پشتیبانی تلگرامی به کانال ما به نشانی   https://t.me/parsianfile  مراجعه نمایید. یا نام کاربری  parsianfile@ را در این شبکه ی اجتماعی جستجو نمایید. تخفیف های فوری و ساعتی از طریق کانال تلگرامی ما صورت خواهد گرفت.

 

نحوه پرداخت اقساطی سفارش نظر و ستاره کافه بازار

❤️نحوه پرداخت اقساطی سفارش نظر و ستاره کافه بازار

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/02/aghsati-cafebazaar-800-2.jpg

🙏🏻با توجه به افزایش چشمگیر سفارشهای  نظر و ستاره اپلیکیشن های کافه بازار و بازخورد مناسبی که توسعه دهندگان محترم از سفارش های خود دریافت کرده اند؛ پارسیان فایل در جهت حمایت بیشتر از توسعه دهندگان  امکان پرداخت اقساطی سفارش های نظر و ستاره ی کافه بازار را فراهم نموده است.

👌پرداخت اقساطی برای کلیه ی سفارشهای عادی و ویژه ای که  حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشد، قابل درخواست است:
الف)حداقل افزایش تعداد روزانه ی ۵ عدد( ۴-۵ستاره  یا  ۴-۵ستاره به همراه نظر)  به مدت ۳۰ روز

ب) حداقل کل سفارش ۱۵۰ عدد در مدت زمان دلخواه با حداقل ۱۰ روز
❤️ پرداخت اقساطی برای جشنواره نوروزی تنها برای مواردی قابل استفاده است که صراحتا در آنها  به امکان پرداخت اقساطی  اشاره شده است.البته برای سفارش های عادی یا ویژه ای که تمایلی به استفاده از هدایای نوروزی ندارید می توانید از پرداخت اقساطی همچون گذشته استفاده نمایید.

👈به این مثال توجه نمایید:
مثلا شما نیاز دارید روزانه  (۵عدد نظر و ۵ عدد ۵ ستاره ) به برنامه ی کافه بازاری تان اضافه گردد، بنابراین در مدت ۳۰ روز  تعداد کل سفارش شما برابر خواهد بود با  (۱۵۰عددنظر و ۱۵۰ عدد ۵ستاره) و این مقدار هزینه ای معادل ۲۵۸۰۰۰ تومان در سفارش عادی دارد. شما می توانید  در سه قسط ( ۱۰۰ و ۱۰۰ و ۵۸ هزار تومانی) پرداخت نمایید.
با پرداخت ۱۰۰ هزارتومان در ابتدای سفارش: تا روز دهم؛ هر روز گزارش انجام سفارش را مطابق قبل دریافت خواهید نمود.  و مرحله ی دوم  انجام سفارش شما با پرداخت مبلغ قسط دوم  که همان ۱۰۰ هزار تومان دیگر است شروع  و گزارشهای انجام کار تا روز بیستم برای شما ارسال خواهد شد.  با پرداخت قسط سوم  که همان ۵۸هزار تومان باقی مانده است گزارش انجام کار تا روز سی ام  و پایانی ادامه خواهد یافت  و سفارش شما تکمیل خواهد شد.

♨️تذکرات:
۱- شما می توانید بعد از دریافت اخرین گزارش کار هر مرحله از اقساط، از ادامه ی سفارش انصراف دهید.
۲- با توجه به اینکه  گزینه ی انصراف از ادامه ی سفارش برای شما به عنوان مشتری قرار داده شده است؛ تقسیم بندی اقساط توسط پارسیان فایل صورت می گیرد. و بر مبنای پرداخت مبالغ درشت تر دراقساط ابتدایی خواهد بود. و تعداد اقساط با توجه به حجم درخواست شما تعیین خواهد شد.
۳- مبنای محاسبه ی قیمت ها، قیمت های سفارش عادی یا سفارش ویژه خواهد بود. همانطور که می دانید سفارش ویژه به صورت محدود  بعد از هر سفارش به شما پیشنهاد می گردد. شما می توانید در همان مدت زمان، درخواست قسطی نمودن سفارش ویژه ی خود را که حداقل یکی از شرایط ابتدایی این صفحه ( گزینه های الف یا ب) را داشته باشد؛ نمایید.

✅روش  درخواست سفارش قسطی: 
برای درخواست سفارش قسطی کافی ست  در فرم زیر مقدار مد نظر ستاره و نظر که به صورت روزانه و یا در کل ماهیانه مد نظردارید:  (مثلا فقط۵ستاره- فقط ۴ستاره –  ۴ستاره و نظر-  ۵ ستاره و نظر –  و یا ترکیبی از این موارد) را وارد کنید. مراتب درخواست سفارش قسطی شما شامل مقدار هر قسط   از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.

💳میزان قیمت ها در سفارش عادی و سفارش ویژه را می توانید از بخش های   –  سفارش عادی  با تخفیف پلکانی –  و   – سفارش ویژه تخفیف در تخفیف  –  مشاهده نمایید.

💰 برای پرداخت اقساط، به طور کلی می توانید از درگاه  پرداخت آنلاین  یا درگاه پرداخت موبایلی  اختصاصی پارسیان فایل استفاده نمایید. شماره تماس پشتیبانی  ۰۱۷۳۵۸۳۲۸۷۰ همواره آماده ی پاسخگویی به شماست.

🔰🔰🔰 فرم درخواست اقساطی🔰🔰🔰

 • درصورت فعال بودن پیامک تبلیغاتی شما، پیامک اطلاع رسانی به هنگام ارسال گزارش دریافت خواهید نمود.
 • نام برنامه- لینک برنامه - مقدار4 یا 5ستاره و یا مقدار نظر وستاره کافه بازار به صورت روزانه یا به طور کلی 30 روزه. با انتخاب شما در این بخش درج گردد ------- درصورتی که سفارش نظر برای برنامه ی خود دارید بعد از پرداخت قسط اول می توانید از طریق ایمیل سایت به نشانی info@parsianfile.com ارسال نمایید. هماهنگی های لازم با شما از طریق ایمیل یا تماس تلفنی صورت خواهد گرفت.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ضمانت بازگشت وجه سفارش نظر و ستاره کافه بازار


http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/01/zemanat-bazgasht-vajh.jpg
ضمانت بازگشت وجه: با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید. درصورت عدم تایید نظرات و ستاره ها توسط کافه بازار یا هرگونه مشکلی که به انجام نشدن سفارش منتهی گردد؛مبلغ پرداختی سفارش بازگردانده خواهد شد.

 

پارسیان فایل متعهد است به اینکه نظراتی که شما سفارش می دهید به حالت  – منتشر شده – درآید.
همچنین ما متعهد هستیم به اینکه ستاره هایی که سفارش می دهید را ثبت نماییم.و انها تایید گردد.
در صورتی که بخشی از نظرات و یا ستاره ها توسط کافه بازار تایید نشده اند؛ ما مجددا به تعداد ثبت نشده سفارش شما را انجام خواهیم داد. و در صورتی که به هر ترتیب نتوانیم سفارش شما را انجام دهیم؛ اگر بخشی از آن انجام نشده که هزینه ی آن  بخش و در صورتی که کل سفارش قابل انجام نباشد یا توسط کافه بازار تایید نشده باشد کل مبلغ پرداختی شما را بازخواهیم گرداند.

تخفیف های فوری و ساعتی سفارش نظر و ستاره کافه بازار

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/takhfif-forrrii-cafebazaar-800-1.jpg
با توجه به درخواست های مکرر شما همراهان گرامی  کانال تلگرامی و  پشتیبانی  از طریق تلگرام نیز آغاز به کار کرد برای استفاده از پشتیبانی تلگرامی به کانال ما به نشانی   https://t.me/parsianfile  مراجعه نمایید. یا نام کاربری  parsianfile@ را در این شبکه ی اجتماعی جستجو نمایید.
http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/channelparsianfile.jpg
توسعه دهندگان محترم: اطلاع رسانی تخفیف های فوری که برای زمان های کوتاه  ( از چند دقیقه تا  یک ساعت)  به صورت ویژه پیشنهاد می گردد از طریق کانال تلگرامی پارسیان فایل خواهد بود.
از این رو با عضویت در کانال رسمی تلگرام پارسیان فایل میتوانید از این تخیف های استثنایی استفاده نمایید.

 

آموزش نحوه ی افزایش نظر و ستاره کافه بازار

پارسیان فایل برای اولین بار در ایران خدمات افزایش نظر و ستاره کافه بازار را ارائه می دهد، و روش انجام کار ما محفوظ است.

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/amozeshh-cafebazaar-800-1.jpg

ما درآمد بالایی از این خدمات کسب کرده ایم به گونه ای که هر روز بر تعداد سفارشات ثابت و ماهیانه در حال افزایش است. و بر طیف توسعه دهندگان و شرکت های محترمی که از خدمات ما استفاده می کنند در حال افزایش می باشد؛ از این رو درصورتی که شما تمایل دارید می توانیم آموزش ویدیویی روش کارمان را در اختیارتان قرار دهیم. یا به صورت حضوری نسبت به آموزش مستقیم به شما اقدام نماییم.

 

شما می توانید  با استفاده از این آموزش، بی نهایت نظر و ستاره برای برنامه یا برنامه ی کافه بازاری خود یا دیگران ( رایگان یا درون پرداخت)  اضافه کنید. و فرصت رشد و افزایش کسب درآمد چشمگیر خود را بیشتر از گذشته فراهم نمایید.

 

تذکرات مهم:
۱-قیمت درنظر گرفته شده برای این آموزش ها معادل درآمد در مدت زمان  کوتاه از خدماتی ست که در حال ارائه ی آن هستیم. همچنین میزان سودی که شما با استفاده از آموزش برای بی نهایت اپلیکیشن خود خواهد داشت بسیار بسیار بیشتر از مقداری ست که می پردازید. 
۲- این مجموعه با هدف افزایش نظرات و ستاره های اپلیکیشن کافه بازاری شما تهیه شده؛ اما در صورتی که بتوانید بعد از تهیه ی این مجموعه شرایطی که ما به شما عرض خواهیم نمود را تامین نمایید می توانید تعداد نصب های برنامه ی خود را نیز افزایش دهید.

 


ما  چند پیشنهاد برای دریافت آموزش داریم:
۱-  خرید فایل آموزش ویدیویی: فایل ویدیویی آموزش – افزایش نظر و ستاره برنامه های رایگان و درون پرداخت کافه بازار-   را خریداری نمایید. بدین منظور خرید خود را با کلیک روی دکمه ی زیر انجام دهید. با توجه به اینکه بر روی فیلم ها نام خریدار درج می گردد. و این خرید اختصاصی خواهد بود؛ حداکثر ۲۴ ساعت بعد از پرداخت، فایل ویدیویی یا لینک دانلود به ایمیلی که توسط آن خرید انجام شده ارسال خواهد شد.قیمت این مجموعه ی فوق العاده ارزشمند آموزشی تنها  ۳میلیون و ۵۰۰ هزارتومان می باشد.  که در مقابل منافع بعدی که از آن بدست خواهید آورد چندان زیاد نیست. شما با خرید این مجموعه از دو هفته پشتیبانی ما نیز برخوردار خواهید بود. روشهای پشتیبانی در بخش پشتیبانی قید شده است.
لینک محصول در سایت

35,000,000 ریال – خرید


۲-  آموزش حضوری توسط کارشناس پارسیان فایل برای یک متقاضی: شما می توانیدآموزش – افزایش نظر و ستاره برنامه های رایگان و درون پرداخت کافه بازار- را توسط کارشناس پارسیان فایل و در شهرستان خود داشته باشید! با توجه به هزینه ایاب و ذهاب؛ اسکان و … عملا آموزش حضوری با هزینه ی بیشتری صورت خواهد گرفت.  کل مبلغ پرداختی شما در این روش میزان  ۵ میلیون تومان می باشد؛  برای جلوگیری از هر گونه سفارش غیرواقعی، می بایست در ابتدا می بایست مبلغ  ۲ میلیون تومان از طریق بخش درگاههای پرداخت پارسیان فایل واریز نمایید. و مابقی مبلغ در محل شما و تا لحظاتی قبل از شروع آموزش می بایست پرداخت شده باشد.شما با خرید این مجموعه از دو هفته پشتیبانی ما نیز برخوردار خواهید بود. روشهای پشتیبانی در بخش پشتیبانی قید شده است.

۳-  آموزش حضوری توسط کارشناس پارسیان فایل برای یک کلاس حداکثر ۵ نفره: شما می توانیدآموزش – افزایش نظر و ستاره برنامه های رایگان و درون پرداخت کافه بازار- را توسط کارشناس پارسیان فایل و در شهرستان خود داشته باشید! بدین منظور شما می توانید در قالب یک کلاس حداکثر ۵ نفره ثبت نام دسته جمعی انجام دهید.با توجه به هزینه ایاب و ذهاب؛ اسکان ، اجاره کلاس  عملا آموزش حضوری برای یک کلاس حداکثر ۵ نفره با هزینه ی بیشتری نسبت به دو مورد قبلی صورت خواهد گرفت.  کل مبلغ پرداختی ۵ نفر در این روش میزان  ۷ میلیون تومان می باشد؛  برای جلوگیری از هر گونه سفارش غیرواقعی، می بایست در ابتدا می بایست نماینده ی تیم متقاضی مبلغ  ۳ میلیون تومان از طریق بخش درگاههای پرداخت پارسیان فایل واریز نمایید. و مابقی مبلغ در محل کلاس  (که  در شهرستان شما واقع شده )و تا لحظاتی قبل از شروع آموزش می بایست پرداخت شده باشد.شما با خرید این مجموعه از دو هفته پشتیبانی ما نیز برخوردار خواهید بود. روشهای پشتیبانی در بخش پشتیبانی قید شده است.

 

 

 

درگاههای پرداخت پارسیان فایل

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/allpay-cafebazaar-800-1.jpg
برای سفارش های عادی  یا سفارش ویژه و نوروزی که فرم ثبت سفارش تعبیه شده است و شما هنگام ثبت سفارش به درگاه پرداخت هدایت می شوید.
برای سایر پرداخت ها مانند پرداخت اقساطی یا هر پرداخت دیگر  می توانید از درگاه  پرداخت اینترنتی   یا  درگاه  پرداخت  موبایلی (قابلیت پرداخت بدون نیاز به اینترنت وبا هر نوع گوشی ساده یا دیجیتال) که در ادامه آمده است استفاده نمایید.

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/03/internetpay-cafebazaar-800-1.jpg
۱- درگاه پرداخت اینترنتی:
لطفا فرم زیر را تکمیل کرده و روی کلید – پرداخت – کلیک نمایید.

 

 • در این قسمت:درصورتی که نام شرکت خود را قید می نمایید؛ حتما نسبت به درج نام و نام خانوادگی خود نیز به عنوان نماینده ی شرکت اقدام کنید.
 • کاربرگرامی مقدار عددی وارد می کنید.( واحد تومان) برای پرداخت دکمه ی زیر را کلیک کنید.
 • اگر در حال سفارش نظر برای برنامه کافه بازاری تان هستید؛ فایل متنی نظرات را پیوست نمایید.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

 


۲- درگاه پرداخت موبایلی پارسیان فایل(آسان پرداخت ):
http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/02/ussd-parsianfile-788-97-9080.jpg
📱همراهان عزیز پارسیان فایل، خوشحالیم از اینکه به اطلاع شما برسانیم امکان پرداخت با تلفن همراه یا همان  درگاه پرداخت USSD  پارسیان فایل راه اندازی شد. شما می توانید پرداخت های خود را با شماره گیری کد #۹۰۸۰*۹۷*۷۸۸* (ستاره هفتصد و هشتاد و هشت، ستاره نودوهفت، ستاره نود هشتاد مربع)از طریق کلیه ی تلفن های همراه( هوشمند یا ساده)  و داشتن رمز دوم کارت بانکی عضو شبکه ی شتاب خود،  پرداخت مد نظر را انجام داده و خدمات ( فایل یا هر خدمات دیگرسایت پارسیان فایل) را از روشهای مختلف تماس با پشتیبانی درخواست نمایید.

تماس با ما

ارتباط با پارسیان فایل، سامانه رایگان و قدرتمند همکاری در خرید و فروش فایل؛ مبتکر طرح افزایش نظر و ستاره اپلیکیشن های کافه بازار برای اولین بار درایران:

 

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2015/07/supportt-cafebazaar-800-1.jpg

واحد پشتیبانی:
واحد پشتیبانی پارسیان فایل  با قدرت نسبت به ارائه ی پشتیبانی ازروشهای مختلف همواره پاسخگوی شما توسعه دهنده ی گرامی خواهدبود.
http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2017/01/poshtibani-cafebazaar.jpg
☎️همواره پاسخگوی شما هستیم. اگر سوال دیگری دارید می توانید از طریق ایمیل یا شماره تماس قید شده با ما مکاتبه نمایید.
☎️ تلفن: ۳۵۸۳۲۸۷۰-  ۰۱۷  در تمام روزها(حتی تعطیل و ایام نوروز) از ساعت  ۹:۳۰ الی ۲۳ همواره پاسخگوی شما هستیم.

 

📲 پیامک :  ۱۱۸ ۳۳۳   ۳۳۳  ۵۰۰۰۱
📲 پیامک :   ۳۳۳۳ ۶۶  ۱۳۳۳  ۵۰۰۰
📪 ایمیل: تمام گزارشهای ارسالی ما ( یا مکاتبات ایمیلی) از طریق ایمیل رسمی ما به نشانی info (at)parsianfile.com  صورت می گیرد. در مواقع اضطرار ارسال ایمیل ها از طریق  parsianfile (@) gmail.com صورت خواهد گرفت.
 ✈️ پشتیبانی تلگرامی: گفتگو با ادمین کانال پارسیان فایل از روز ۲۰ اسفند ۹۵
 🌐 گفتگوی آنلاین سایت: از طریق گفتگوی آنلاین تبعیه شده روی سایت می توانید هم به صورت آنلاین گفتگو کنید یا به صورت آفلاین پیغام بگذارید.

 📋 فرم تماس:  درصورت تمایل می توانید از فرم تماس با ما که در ادامه می بینید استفاده نمایید.

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تلفن (الزامی نیست ولی برای دریافت سریعتر پاسخ لطفا درج نمایید)

نحوه آشنایی با ما (الزامی)

موضوع

پیام شما

فایل پیوست

لطفا پاسخ کد امنیتی را وارد کنید