درباره ی ما

بسم الله الرحمن الرحیم

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2015/12/eftteah512-1.jpg

پس از چندین ماه بررسی و تلاش در زمینه ی راه اندازی سامانه ی همکاری در فروش فایل، نهایتا مجموعه ی حاضر خدمت تمام کاربران محترم تقدیم می گردد.
اما اینکه نحوه ی کار سایت پارسیان فایل چگونه است، میتوان گفت:
پارسیان فایل، محلی برای خرید و فروش فایلهای شما کاربران گرامی می‌باشد. بدین صورت که کاربران به دو دسته تقسیم می گردند، بخشی از این کاربران فروشندگان فایل هستند و بخشی هم خریداران.
توجه کنید که هر کاربر بعد از ثبت نام در سایت و اعلام درخواست فروشندگی از پنل کاربری خود می تواند به جمع فروشندگان سایت محلق گردد.
خریداران نیز می توانند با ثبت نام یا بدون ثبت نام در سایت، نسبت به خرید فایلهای خود اقدام نمایند. منتهی با ثبت نام در سایت علاوه بر مشاهده ی سوابق خرید خود، می توانند به جمع فروشندگان فایل اضافه گردند.
ضمانت ما برای هر دو دسته ی خریدارن و فروشندگان سابقه ی ما می‌باشد. فعالیت سالم و بدون مشکل بیش از ده سال در فضای مجازی نشان از این امر دارد.
خبر راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه ی مادی اولیه، مدتی قبل از طریق سایت شمس گنبد( سایت دانشجویان و فارغ التحصیلان موسسه آموزش عالی شمس گنبد کاووس استان گلستان) منتشر گردید. و طبق قول داده شده هم اکنون قابل استفاده می شود. اگرچه دروه ی آزمایشی راه اندازی سایت از ۱۶ آذر ۹۴ و همزمان با روز دانشجو آغاز گردیده، منتهی افتتاح رسمی سایت را به یلدای ۱۳۹۴ موکول نمودیم. در هر صورت خرسندیم از اینکه می توانیم در خدمت شما عزیزان باشیم.
مجموعه ی حاضر با همکاری تنی چند از جوانان راه اندازی گردید. و در ادامه نیز بر قوت آن افزوده خواهد شد. ما در ادامه با دانشگاههای کشور، موسسات آموزشی و مدارس همکاری خواهیم نمود.