شروع کسب درآمد

شروع کسب درآمد از سایت پارسیان فایل:

از اینکه تصمیم گرفتید کسب درآمد اینترنتی خود را برمبنای سایت پارسیان فایل آغاز کنید، بسیار خوشحالیم. ما در ادامه روش کسب درآمد از سایت پارسیان فایل را به شما آموزش می دهیم . همچنین در آینده نسبت به گسترش شیوه های دیگر کسب درآمد نیز اقدام خواهیم نمود.
در ابتدا بهتر است بگوییم سایت پارسیان فایل چگونه کار می کند؟
تصویر زیر خلاصه ای از نحوه ی عملکرد سایت است. بدین صورت که بخشی از کاربران فروشندگان فایل هستند . بخش دیگر خریداران فایل. و بخش دیگری از کاربران بازاریاب هستند. البته یک کاربر در عین حال می تواند سه نقش فروشندگی، خریدار و بازاریابی را داشته باشد.  و در خصوص کسب درآمد می تواند همزمان فروشنده ی فایل و بازاریاب باشد. یعنی علاوه بر کسب درآمد از محل فروش فایل، با بازاریابی محصولات سایت و سایر کاربران، کسب درآمد نمایید.  
همچنین اگر فایلی برای فروش ندارید، به جمع بازاریابان بپیوندید. درضمن از وبلاگنویسان و وبمستران دعوت می کنیم با درج بنرهای بازاریابی درامدی مادام العمر را از پارسیان فایل تجربه نمایند.

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2016/01/banner-paeen-950.jpg

 

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2016/01/foroshandeh-bashid.jpg

فروشنده ی فایل هستید؟
۱- در سایت ثبت نام کنید. و فایلهای خود را آپلود کنید
۲- با همکاری سایت، فایلهایتان را بفروشید.
۳- درآمد خود را برداشت کنید.
پس از هر بار خرید، موجودی پنل کاربری شما، به صورت خودکار بروز رسانی می گردد. تمام مبلغ خرید به حساب کاربری شما افزوده می شود. منتهی هنگام درخواست دریافت وجه، حق الزحمه ی سایت که تنها ۲۰ درصد از فروش شماست، کسر می گردد. و ۸۰ درصد خرید کاربران به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. این در حالی ست که شما فضای کاملا رایگان و نامحدودی را برای آپلود فایلهای خود دارید و به هر تعداد که خواستید می توانید فایل اضافه کنید. فایلهای شما در سایت معتبر پارسیان فایل و همچنین سایر اکانتهای ما در شبکه های اجتماعی به رایگان تبلیغ خواهد شد. همچنین ما با راه اندازی کمپین های تبلیغاتی در صدد بهبود بازدید سایت بر خواهیم آمد. و با ارائه ی طرح های تشویقی، کاربران را به خرید بیشتر ترغیب خواهیم نمود.

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2015/12/rahnama-foroushandegan-512-1.jpg

راهنمای فروشندگان:

۱-  درسایت ثبت نام کنید.  راهنما:

www.parsianfile.com/?p=1632

۲- درخواست فروشندگی فایل دهید. راهنما:

www.parsianfile.com/? p=1659

۳- محصول خود را در سایت درج نمایید. راهنما:

www.parsianfile.com/?p=1675

۴- بعد از فروش فایل، درخواست وجه دهید. راهنما:

www.parsianfile.com/?p=1555

درصورتی که تمایل دارید سطح فروش محصولات خود را افزایش دهید این مقاله را بخوانید.

 


بازاریاب هستید؟

اگر فایلی برای فروش ندارید، یا اینکه می خواهید علاوه بر کسب درآمد از طریق فروش فایل ،از محل بازاریابی نیز درآمدی کسب کنید این بخش را مطالعه نمایید:

http://parsianfile.com/wp-content/uploads/2015/12/bazaryabi-512-1.jpg

برای مشاهده ی بخش راهمای بازاریابی اینجا را کلیک کنید.

 

برخی از مطالبی که ممکن است به آن نیازمند باشید:

[table id=2 /]

اگر می خواهید این مطلب را به سایر دوستان خود معرفی کنید یا لینک آن را به همراه داشته باشید، کافی ست لینک کوتاه زیر را کپی نمایید: