روشهای افزایش فروش

کاربران گرامی پارسیان فایل، شما می توانید با رعایت مواردی که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود نسبت به افزایش فروش فایل های خود اقدام فرمایید.

۱- نسبت به ارتقا کیفیت فایلهای خود اقدام کنید! یا فقط فایلهای با کیفیت را برای فروش آپلود کنید:

بدون شک، ارائه ی فایلهای با کیفیت، می تواند تبلیغ مهمی برای شما و کلیه ی محصولات آینده ی شما خواهد بود. بنابراین حتما سعی کنید کیفیت فایلهای خود را افزایش دهید و از فایلهای با کیفیت برای فروش فایل اقدام فرمایید.

۲- ارائه ی توضیحات کامل درباره ی محصول:

فرض کنید شما می خواهید از اینترنت فایلی را خریداری کنید! با فایلی روبرو می شوید که فقط لینک خرید ان قرار گرفته شده و توضیح کمی درباره ی آن داده شده، آیا این فایل را می خرید؟ اگر پاسخ شما به این سوال نه است. پس به دیگران هم حق دهید که فایلهای شما را که بدون توضیحات یا کمترین توضیحات درج شده اند نخرند.

پس فایلهای خود را با توضیحات کاملتری ارائه دهید. بخشهای مختلف فایلهای فروشی خود را معرفی کنید تا کاربر با دانستن بیشترین اطلاعات نسبت به خرید فایل اقدام کند.

۳- دسته بندی فایل خود را مشخص کنید:

شاید اغراق نباشد یکی از کاملترین منوهای مرتبط  با فروش اینترنتی فایل را در سایت پارسیان فایل می بینید. چرا که کاربر در کمترین زمان ممکن به آنچه نیاز دارد خواهد رسید و این می تواند در افزایش فروش فایلها موثر باشد. بنابراین شما فروشنده ی محترم هم با صرف زمان بسیار اندکی، در هنگام نشر یک فایل، نسبت به نسبت دادن دسته بندی های مرتبط با فایل خود اقدام فرمایید. شما می توانید از یک یا چند دسته بندی برای فایلهای خود استفاده کنید. اما توجه کنید که دسته بندیهای خود را دقیق انتخاب کنید. باز هم شما را ارجاع می دهیم به این نکته که خود را در جایگاه خریدار فرض کنید.بنابراین دسته بندی ها نیز یکی از مهمترین عوامل فروش خواهد بود.

۴- تصویر شاخص:

یکی از بخشهایی که در هنگام درج فایلهای خود، در بخش ویرایشگر پنل کاربری می بینید_ –  تصویر شاخص – می باشد. تصویر شاخصی تصویری ست که در ابتدای فایل به نمایش در می اید.  تصویر مناسبی برای فایل خود انتخاب کنید و از این بخش درج کنید. سعی کنید اندازه ی تصویر خیلی کوچک یا خیلی بزرگ نباشد. از این رو می توانید از تصاویری با ابعاد حداکثر ۶۰۰ پیکسل استفاده کنید. شما علاوه بر تصویر شاخص، می توانید تصاویر دیگری از فایلهای خود را در پست مطلب تان قرار دهید.

۵- قیمت منطقی:

قیمت فایلهای خود را منطقی کنید، نه خیلی کم و نه خیلی زیاد. با قیمت مناسب و تعداد فروش بالاتر به قیمت های واقعی فایلهای خود خواهید رسید.

۶- ارائه ی نسخه ی آزمایشی(دمو) از فایلهای خود:

بهتر است، بخشی از فایل خود را به طور رایگان برای دانلود قرار دهید. کاربران با دانلود بخشی از فایلهای شما و مطالعه ی آن یا استفاده از نسخه ی آزمایشی فایلهای شما، تصمیم بهتری در خرید خواهند گرفت.

۷- برچسب:

برچسب ها را جدی بگیرید: برچسب ها عامل معرفی سریعتر شما به موتور های جستجو هستند. برجسب همانطور که از نامش پیداست، برچسب و معرف یک چیز است. وقتی شما برچسبهایی را برای فایل خود در نظر میگیرید، در واقع به موتورهای جستجو اعلام می کنید که با جستجوی این کلمات، می تواند به این مطلب هدایت شود. به طور معقول تا حدود بیست عدد، برچسب برای فایلهای خود بنویسید. به طور مثال برای فایلی در زمینه ی کسب درآمد اینترنتی می تواند عبارات زیر مناسب باشد:   (  کسب درآمد- درآمد اینترنتی- کسب درآمد اینترنتی- کسب درآمد مادام العمر- درآمد- خرید و فروش فایل- درآمد مادام العمر)

۸- عنوان مناسب برای فایل:

برای فایلهای خودعنوان مناسبی انتخاب کنید. حتما دقت کنید از عبارات واقعی ولی جذاب که در ارتباط با فایل شماست استفاده کنید.

۹- تبلیغات:

تبلیغات یکی از مهمترین روشهای افزایش فروش است.  بعد از ایجاد محصولات فروشی، در هر جا که می توانید از تبلیغ محصولات خود دریغ ننمایید.  لینک کوتاه فایلهای خود را که درانتهای هر فایل درج می گردد(به عنوان نمونه لینک کوتاه همین مطلب در انتهای این پست به صورت http://parsianfile.com/?p=1455 درج شده است) کپی کرده و همراه خود داشته باشید(تلفن همراه ، ایمیل و …) و به هنگام تقاضای فایل توسط دیگران، آنها را به دانلود از طریق لینکها تشویق کنید. کاربر بعد از ورود به سایت، متوجه خواهد شد که باید در قبال دانلود، مبلغی پرداخت نماید. تجربه ثابت کرده دوستان ما، هنگامی که برای فایلی مبلغی پرداخت می کنند قدر آن را بیشتر خواهند دانست تا اینکه به صورت رایگان دریافت کنند!

۱۰- شبکه های اجتماعی:

شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید. میلیونها نفر در این شبکه ها فعالیت می کنند. فایلهای خود را در این شبکه ها معرفی کنید. بخشی از آنها را برای دانلود قرار دهید و در نهایت برای دانلود نسخه ی کامل، آنها رابه سایت ارجاع دهید.

 

پاسخ دهید